19:24, 21 Серпня 2024
Переміщували безпілотником через кордон смолу канабісу – на Волині судять членів злочинної групи
Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення п’ятьма волинянами організованою групою незакінченого замаху на контрабанду, а також незаконного придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичного засобу в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 305, ч.3 ст. 307 КК України).
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Жителів Ковельського району обвинувачують у тому, що вони налагодили механізм контрабанди з України у білорусь за допомогою безпілотників смоли канабісу в особливо великих розмірах.
Увечері 8 лютого 2024 року їх викрили військовослужбовці 6 Волинського прикордонного загону під час незаконного переміщення через кордон 22 кг смоли канабісу.
Безпілотник та наркотичний засіб, вартість якого становить близько 13 млн грн, вилучили.
Окрім того, у фігурантів провадження вилучили транспортні засоби, мобільні телефони, комп’ютерні пристрої.
На усе вилучене майно наклали арешт.
Четверо обвинувачених очікуватимуть вироку під вартою.
Досудове розслідування: УСБУ у Волинській області.
Залишити відповідь