15:01, 15 Грудня 2025
Німеччина продовжує наполягати на «репараційному кредиті» як основі фінансової підтримки України
Німеччина продовжує вважати ідею «репараційного кредиту» на основі заморожених активів рф основою для подальшого стабільного фінансування України.
Про це заявив перед початком засідання Ради ЄС із закордонних справ у понеділок у Брюсселі державний міністр у справах Європи МЗС Німеччини Гюнтер Кріхбаум, передає кореспондент «Укрінформу».
«Як ви знаєте, є країни, які тут усе ще мають застереження. Переговори тривають. Фрідріх Мерц сам кілька днів тому був тут, у Брюсселі, в Бельгії, щоб у розмовах із партнерами наполягати на тому, що ми повинні надіслати тут справжній сигнал», – прокоментував міністр ситуацію навколо використання заморожених російських активів.
За його словами, ситуація є не простою, але «Україна потребує нашої підтримки» і тому ті, хто мають застереження щодо ідеї репараційного кредиту, повинні «також бути здатними запропонувати альтернативи». Однак, як додав Кріхбаум, жодної дієвої альтернативної пропозиції не було представлено.
«Ми повинні також фінансово забезпечити Україну. Модель, яка була для цього запропонована – модель репараційних кредитів, – це модель, якою можна і слід іти», – заявив держміністр у справах Європи МЗС Німеччини.
Теги:
Німеччина та Україна








Залишити відповідь