12:36, 19 листопада 2025

На Волині – всеукраїнські змагання з робототехніки

Вже вдруге конкурс «RoboTrack Challenge» гостинно приймає Луцький національний технічний університет. Від імені Волиньради переможців привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на сторінці Волиньради у “Фейсбук”.

У турнірі взяли участь 76 учасників з Волинської, Одеської, Сумської, Полтавської, Луганської, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Тернопільської, Дніпропетровської областей та м. Київ. Під час триденних змагань юні винахідники демонстрували свої напрацювання з моделювання і керування роботами, обговорювали досягнення та ідеї зі світу технологій.

«Змагання з робототехніки – це змагання майбутнього. І наші діти уже стали його творцями. Війна, яка триває в Україні, довела, що українці – високоінтелектуальна нація. Наші інженери та винахідники створили дрони, які допомагають нам виборювати перемогу. Я щиро вдячний дітям, які цікавляться наукою, технікою і новітніми технологіями, які творять та винаходять. За вами – майбутнє сучасної, європейської України», – звернувся до учасників Григорій Пустовіт.

Він також вручив дипломи та цінні подарунки переможцям та призерам турніру. Цьогоріч «золото» вибороли дві команди з Луцька, «срібло» – вихованці Княгининівського, а бронзу – вихованці Нововолинського наукового ліцею.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: