11:38, 19 Січня 2024

На Волині у власність держави вимагають повернути землі вартістю майже 485 мільйонів гривень

Прокуратура наполягає на поверненні у власність держави земель природно-заповідного фонду вартістю майже 485 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Луцька окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Луцької районної державної адміністрації та Олицької селищної ради, аби витребувати у власність держави земельні ділянки природно-заповідного фонду площею понад 30 га і вартістю майже 485 мільйонів гривень.

Прокурори з’ясували, що на підставі незаконних рішень органів влади та місцевого самоврядування  земельні ділянки, які перебували в користуванні  Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», були безпідставно віднесені до земель сільськогосподарського призначення, передані в комунальну власність, а згодом – в оренду суб’єкту господарювання.

У суді прокурори наполягатимуть на поверненні земельних ділянок у державну власність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: