11:46, 09 Лютого 2018
На Волині ускладнення погодних умов
Як і прогнозувалося синоптиками УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону протягом 8 та 9 лютого в Україні спостерігають ускладнення погодних умов.
Про це повідомляють на сайті рятувальників.
Станом на 7:00 9 лютого сніжить на території міста Київ, у Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.
Рух транспорту на автошляхах держави забезпечили.
Для того, щоб забезпечити проїзд, розчистити автодороги та надати допомогу у буксируванні транспорту на території України залучили: 1622 одиниць техніки та 2188 чоловік, у тому числі від Укравтодору 1598 одиниць техніки та 2121 чоловік, від ДСНС 24 одиниць техніки та 67 чоловік особового скаду.
Підрозділи ДСНС 8 лютого провели буксирування 14 одиниць автотранспортних засобів, надали допомогу 22 громадянам.
Залишити відповідь