14:31, 04 Лютого 2025

На Куп’янському напрямку росіян вибили з позицій біля одного з населених пунктів

росіяни внаслідок активного вогневого впливу підрозділів Сил оборони залишили свої передові позиції біля одного з населених пунктів на Куп’янському напрямку.

Про це у «Телеграм» повідомляє оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця».

На Куп’янському напрямку ворог безуспішно проводив наступальні дії в районах Петропавлівки, Нової Кругляківки і Загризового. Внаслідок активного вогневого впливу підрозділів Сил оборони росіяни були змушені залишити свої передові позиції біля одного з населених пунктів. Наразі, за даними розвідки, командування армії рф, погрожуючи розстрілом, намагається повернути особовий склад на позиції.

На Харківському напрямку ворог намагався штурмувати позиції в районі Вовчанська, успіху не мав.

Захисники України стримували атаки загарбників на Лиманському напрямку неподалік Тернів і Ямполівки. Ворог продовжує накопичувати сили для подальших атак.

На Сіверському напрямку для доставки особового складу з метою проведення штурмових дій в районі Верхньокам’янського російські війська застосували автомобільну техніку, яка завчасно була виявлена та знищена разом з десантом.

На Краматорському і Торецькому напрямках бойові дії тривали у міській забудові Часового Яру та Торецька. російські війська також намагалися прорвати оборону поблизу Кримського. Погіршення тактичного положення не допущено.

На Покровському напрямку тривали бої в Лисівці, Дачному та Янтарному. Також загарбники атакували неподалік населених пунктів Зелене Поле, Водяне Друге, Малинівка, Миролюбівка, Єлизаветівка, Промінь, Удачне, Новоолександрівка. З метою розвитку успіху та доставки штурмових підрозділів у вихідні райони неподалік Надіївки ворог застосував мототехніку, а в районі Успенівки – автотехніку. Внаслідок вогневого ураження знищені п’ять мотоциклів та чотири автомобілі. Триває виявлення та знищення залишків ворожих штурмових груп.

На Новопавлівському напрямку росіяни атакували в районі Костянтинополя, успіху не мали. Неподалік Великої Новосілки загарбники з метою прориву оборони застосували бронетехніку. В результаті вогневого ураження знищені два російські танки і дві ББМ. Ворог від подальших наступальних дій відмовився.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: