21:20, 26 Червня 2018

На «Бандерштат» приїде новий український рок-гурт

На волинський фестиваль приїде рок-гурт “ZERNO”.

Про це повідомляють організатори у “Фейсбук”.

“Новий український рок-гурт “ZERNO” на “Бандерштаті”, – кажуть організатори.

Гурт “ZERNO” заснували в 2015 році в українському місті Житомир. Лідер гурту, Максим Козловець, справжній талановитий козак, різко змінивши своє життя, почавписати музику на поетичні тексти.

Згодом з’явився віолончеліст Дмитро Гончарук, який відчув хвилю і виявив бажання приєднатися до гітари Максима віолончеллю. Хлопці замислились над потребою басиста і одразу ж зустріли Віктора Невмержицького. Сергій Скворцов з’явився неочікувано, але закріпив за собою тверде і стійке місце перкуссіоніста гурту, згодом покинувши колектив.

За кілька років існування “ZERNO” змінило трьох ударників, зупинившись на Кирилі Болдеріві. У лютому 2017 вийшов дебютний студійний альбом гурту, зведений Андрієм Верниківським на вінницькій студії “INACHE”, який презентували в багатьох містах України протягом початку року. В нього заклали 10 треків, з яких «Дівчина» та «Зламані Крила» є безперечними хітами радіохвиль.

У лютому 2018 на тій же студії був зведений другий альбом гурту «ЕГОЇСТ», що складається з семи пісень. Синґл «Егоїст» заявив себе як потужний трек і став родзинкою нового альбому. Концепція гурту “ZERNO” полягає в безмежній любові та усвідомленні людини, як частини універсуму. Пісні виривають з душ слухачів емоції та рефлексії, що здатні змінити загальне енергетичне поле нашої країни на краще. Це неабияка справа та гідна праця творчого колективу.

«Бандерштат–2018» відбудеться 3–5 серпня у селі Рованці під Луцьком (вхід – із центрального парку міста).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: