22:59, 12 Жовтня 2025
На 66-му році життя помер ковельчанин, громадський активіст Геннадій Сарапін
11 жовтня, на 66-му році життя зупинилося серце ковельчанина — члена Громадської ради при міському голові, голови правління Волинського обласного відділення Українського фонду культури, засновника Ковельського музею-садиби Самійла Підгірського Геннадія Сарапіна.
Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.
Геннадій Сарапін став одним із перших на Волині, хто почав організовувати художні пленери Всеукраїнського та міжнародного рівня. Завдяки його ініціативам з’явилися галереї у Ковелі, Шацьку та виставкові зали в редакції газети «Волинь-нова», Ківерцівському музеї, Любомльському, Камінь-Каширському та Ратнівському будинках культури та ін.
Він був людиною активної громадянської позиції, учасником усіх національно-визвольних рухів від початку 90-х років до Революції Гідності.
«Міська влада та громада Ковеля висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Геннадія Сарапіна. Поділяємо біль втрати разом з вами.
Залишити відповідь