13:54, 03 Травня 2019

Молодик викрав із стоянки автомобіль волинянина

У Камені-Каширському поліцейські оперативно встановили причетність 18-річного жителя цього ж райцентру до викрадення автомобіля «ВАЗ 2107», належного 37-річному волинянину. За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Учора, 2 травня, до Камінь-Каширського відділу поліції із заявою звернувся 37-річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що із стоянки поблизу залізниці, що на вулиці Ковельській, викрали його автомобіль «ВАЗ 2107».

Співробітники кримінальної поліції спільно із працівниками сектору реагування патрульної поліції оперативно встановили, що незаконне заволодіння транспортним засобом скоїв раніше судимий за крадіжки 18-річний житель Каменя-Каширського. Викрадений автомобіль поліцейські вилучили та повернули власнику.

За цим фактом триває досудове розслідування розпочате за ч.1 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, до п’яти років позбавлення волі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: