13:05, 05 листопада 2025

Комунальники Рожищенської громади прозвітували за тиждень роботи

Протягом минулого тижня комунальні підприємства Рожищенської громади працювали над благоустроєм територій, належним утриманням інфраструктури та створенням комфортних умов для життя мешканців.

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

Працівники КП «Дільниця благоустрою» продовжували підтримувати чистоту в місті та селах громади. Зокрема, провели очищення від сміття вулиць Волонтерська, Грушевського та Плоцидима, а також території міського парку. На сквері Небесної Сотні здійснили косіння трави. Для покращення дорожньої безпеки відновили дорожню розмітку на вулицях Рожища.

Також провели облаштування проїзду з вул. Плоцидима на вул. Селянська. На вул. Селянська зрізали аварійне дерево, що могло створювати небезпеку для перехожих та транспорту.

Окрему увагу приділили місцям пам’яті: встановили огорожу на кладовищі, провели прибирання території, а на могилі захисника Миколи Пахлі в селі Рудня встановили державний прапор.

Рожищенське ПЖКГ зосередило роботу на забезпеченні безперебійного функціонування систем водовідведення та каналізаційних мереж. Провели промивку й прочистку центральної каналізації у дитячому садку № 2, дитячому будинку та лікарні. Виконали ремонтні роботи на каналізаційній насосній станції КНС-1.

Крім того, прочистили та здійснили ремонт каналізаційних мереж у будинках за адресами: вул. Пушкіна, 6 та вул. Незалежності, 89.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: