10:11, 23 Січня 2025

До Соборності України у Рожищі пройшов благодійний захід

З нагоди Дня Соборності України у Центрі культурних послуг пройшов благодійний захід під назвою «Єдність землі, єдність сердець».

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

“Сьогодні Соборність для українців – це не лише пам’ять про звитяжну боротьбу щирих патріотів у минулому, це потужний символ єднання нині з метою протистояння російському ворогу, який прагне знищити наш народ як націю. Аналізуючи історичні віхи розвитку української державності, досягнення єдності українських земель, ми усвідомлюємо, що в єдності дій та соборності душ наша незборима сила.

Лейтмотивом єднання, незборимості у боротьбі та віри в Перемогу були пронизані усі мистецькі номери благодійного дійства. А символічне коло єднання, яке утворили старшокласники міських шкіл на завершення заходу, стало уособленням згуртованості та спільної мети всіх українців – Перемоги над ворогом.

Соборність України скроплена кров’ю мільйонів незламних Борців, вічна пам’ять Героям!

Шана і слава тим, хто продовжує боротися за незалежність і свободу нашої держави!”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: