18:02, 13 Квітня 2020
Чи зможуть луцькі медики їздити на роботу безплатно
Питання щодо безоплатного проїзду у маршрутках для медиків прокоментували у міськраді.
Про це повідомляє радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».
«Від початку призупинення громадського транспорту в місті, міська рада розпочала організовувати довіз медиків до роботи та оплачувати перевізникам кошти, необхідні для довезення. У зв’язку з рядом організаційних та фінансових питань, медики сплачували за проїзд звичайну вартість в розмірі 6 грн, а міська рада здійснювала доплату перевізникам.
Однак, зараз, улагодивши всі організаційні і фінансові питання з перевізниками, ми будемо забезпечувати на період карантину безоплатний проїзд для працівників лікувальних закладів міського підпорядкування.
Безоплатний проїзд для медиків розпочне діяти із 15.04.2020 року. У разі вимагання водіями коштів просимо звертатися на гарячу лінію 15-80 та повідомляти найменування перевізника та державний номер автобуса»,- пише посадовець.
Теги:
довезення медиків
Залишити відповідь