19:51, 24 листопада 2023

Бюджет Волині-2024: стартував процес формування

Днями в області стартували бюджетні слухання, які триватимуть до 1 грудня. Після завершення – матимуть проект обласного кошторису на наступний рік який, за словами головного фінансиста області Ігоря Никитюка, повинні затвердити до 25 грудня.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Формування обласного кошторису – довготривалий та клопіткий процес, до якого залучені депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники бюджетних коштів, керівники установ та організацій, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету.

«9 листопада ухвалили Державний бюджет на 2024 рік. Відповідно, департамент фінансів облдержадміністрації довів граничні показники фінансування на наступний рік головним розпорядникам бюджетних коштів, – пояснює директор департаменту фінансів. – Згідно з законодавством усі бюджети, в тому числі й обласний, мають бути затверджені до 25 грудня».

Обговорення обласного бюджету на наступний рік проводять, як з головними розпорядниками, так і одержувачами коштів.

Відтак уже заслухали керівників департаменту соціальної та ветеранської політики, служби у справах дітей та департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Такі бюджетні зустрічі триватимуть до 1 грудня.

«Насамперед це робиться для того, щоб орієнтуватися на захищені статті та знати про проблемні питання, які будемо вирішувати у 2024 році», – розповів директор департаменту фінансів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: