11:08, 03 Серпня 2023
Обстріл центру Херсона: кількість постраждалих зросла до восьми
Розпочали провадження за фактом ранкового артилерійського обстрілу Херсона, під час якого постраждали троє пасажирів тролейбуса і один цивільний, який у момент обстрілу перебував на вулиці, а також четверо рятувальників.
Про це Офіс генерального прокурора повідомляє в «Телеграм».
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).
За даними слідства, 3 серпня близько 07:00 російські війська вчергове обстріляли місто Херсон. Під артилерійський обстріл потрапив тролейбус. Трьох його пасажирів та ще одного цивільного, який в момент обстрілу перебував на вулиці, госпіталізували.
“Окрім того, ворог поцілив по території пам’ятки архітектури міста – православний храм. Під час гасіння пожежі ворог завдав повторного удару. Постраждало четверо працівників ГУ ДСНС”, – додали в ОГП.
Дані щодо кількості постраждалих внаслідок ранкової атаки уточнюються.
російська армія зранку обстріляла церкву в середмісті Херсона. Під час гасіння пожежі відбувся повторний обстріл.
Залишити відповідь