11:08, 16 Квітня 2021
Поліція оперативно втрутилася у ситуацію в луцькій школі
Учора в соцмережах опублікували інформацію про те, що в одній з луцьких шкіл вчителька нібито змусила учениць роздягтися до спідньої білизни, бо ті, мовляв, порушили дисципліну.
Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.
Працівники ювенальної превенції швидко втрутились у ситуацію і об’єктивно встановили всі обставини.
Сьогодні вранці інформацію про це зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень, також у навчальному закладі зібрались усі сторони інциденту.
«Факт роздягання не підтвердився. Від батьків трьох дітей надійшли заяви, що вони не бажають розвивати цю подію далі та розберуться з усім самостійно. Також не хочуть, аби їхніх дітей опитували та відбирали в них пояснення. У подальшому це питання більше не порушуватимуть», – розповіла керівниця сектору ювенальної превенції Луцького РУП Олена Лесь.
Поліцейські провели профілактичні бесіди з дітьми, батьками, вчителями, аби в майбутньому схожих ситуацій не допускалось.
Теги:
скандал у школі








Залишити відповідь