14:03, 14 Травня 2026

Вручили відзнаки волинським поліцейським – бійцям стрілецького батальйону

Їх вручив заступник Голови НПУ, генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич днями, перебуваючи на сході.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Наші поліцейські-добровольці на найгарячіших ділянках фронту невтомно продовжують нищити окупантів.

«За успішне планування бойових дій, високі показники у бойовій підготовці, відмінне несення служби Олександр Юрійович вручив побратимам почесний нагрудний знак Срібний Хрест від Головнокомандувача ЗСУ.

Андрій Яшнюк, Петро Любчик, Володимир Гайдучик, дякуємо і пишаємось!

Вдячні всім Силам Оборони і поліцейським-добровольцям за захист», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: