14:03, 14 Травня 2026
Вручили відзнаки волинським поліцейським – бійцям стрілецького батальйону
Їх вручив заступник Голови НПУ, генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич днями, перебуваючи на сході.
Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.
Наші поліцейські-добровольці на найгарячіших ділянках фронту невтомно продовжують нищити окупантів.
«За успішне планування бойових дій, високі показники у бойовій підготовці, відмінне несення служби Олександр Юрійович вручив побратимам почесний нагрудний знак Срібний Хрест від Головнокомандувача ЗСУ.
Андрій Яшнюк, Петро Любчик, Володимир Гайдучик, дякуємо і пишаємось!
Вдячні всім Силам Оборони і поліцейським-добровольцям за захист», – йдеться у повідомленні.









Залишити відповідь