13:05, 26 Грудня 2022

У Володимирському ліцеї № 5 відкрили клас миру

Завдяки перемозі у проекті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню» у Володимирському ліцеї № 5 імені Анатолія Кореневського створили Клас Миру – простір миробудування і медіації в освітньому середовищі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Як розповіла директор ліцею Ірина Костюк, проект реалізувала всеукраїнська громадська організація «Поруч»  у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини ChildFundDeutschland, профінансовано Інститутом Міжнародних зв’язків і Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Урочистому відкриттю класу передувала серія соціальних тренінгів та воркшопів для учнів і вчителів громади на теми запобігання насильства, розв’язання конфліктів, що часто викликані травмами молодих людей з окупованих територій, формування мирного середовища, зміцнення життєстійкості.

Відтак, в одному з кабінетів зробили ремонт, встановили техніку та обладнання (мультимедійний проектор, інтерактивна дошка та ноутбук), намалювали мурал, який відповідає загальній концепції проекту. У приміщенні тематичні заняття та інші шкільні заходи.

Ініціаторка участі в українсько-німецькому проекті психологиня Катерина Урус розповідає, що заявку на участь подали ще в лютому, але, через початок повномасштабної війни, впровадження проекту відтермінувалося. Та попри особливості роботи освітнього закладу у зв’язку з воєнним періодом, педагоги та учні ліцею беруть активну участь у різноманітних проектах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: