17:43, 24 Січня 2018

У музичній школі Луцька капітально відремонтують концертний зал. ФОТО

Сьогодні, 24 січня, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту культури Тетяна Гнатів оглянули концертний зал КЗ “Луцька музична школа №1 імені Фридерика Шопена”, який буде капітально відремонтований у цьому році.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Ігор Поліщук розповів, що на капітальний ремонт концертного залу з міського бюджету виділили 4,5 мільйонів гривень. Він зазначив, що вже розробили проектно-кошторисну документацію, незабаром проведуть тендер та у квітні-травні розпочнуть роботи.

“Наразі зал майже не використовується, бо він перебуває в незадовільному стані. Школа має потребу в сучасному концертному залі, бо тут навчається близько 800 дітей. Міська рада прийняла рішення виділити кошти на ремонт. Тут зроблять опалення, освітлення, сцену, механіку сцени, натяжну стелю, придбають нові стільці, також передбачили нову пожежну сигналізацію у всьому приміщенні школи”, – сказав Ігор Поліщук.

Директор першої музичної школи Ольга Чуріна зазначила, що у школі працюють кваліфіковані викладачі, навчаються талановиті діти, які гідно представляють Луцьк на Всеукраїнських і міжнародних музичних конкурсах та займають там призові місця. На базі школи проводяться курси підвищення кваліфікації, семінари обласного рівня. Щороку навчальний заклад проводить близько 160 культурно-мистецьких заходів. У школі навчаються 20 творчих колективів – хори, вокальні гурти, оркестри, тож хороший концертний зал є просто необхідним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: