09:12, 23 Січня 2018

У Луцьку муніципали під час рейду виявили до безтями п’яного чоловіка. ФОТО

Луцькі муніципали влаштували справжню облаву на об’єкти торгівлі, які реалізовують алкогольні та слабоалкогольні вироби в заборонений час.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Цього разу, під час рейду, вдалося виявити три такі магазини.

Вже не вперше інспектори департаменту муніципальної варти фіксують факти продажу алкогольної продукції в нічний час продавцями торгівельних закладів «Розмарин» (вул. Д. Гордіюк, 10а) та «Гурман» (Д. Гордіюк, 49). У ніч з 20 на 21 січня «згрішили» також продавці магазину «Каштан», що розташований на вул. Дубнівській, 2. 

Під час відпрацювання в магазині «Гурман» муніципали помітили непритомного чоловіка, що перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння. Він не реагував на жодні звернення та не подавав ознак життя. Інспектори викликали бригаду медиків, які транспортували «пияка» в медичний заклад під капельницею. Муніципалів дивує, чому лікарів не викликали продавці хмільного напою. 

На продавців цих торгівельних об’єктів склали адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направлять на розгляд адміністративних комісій при виконкомах органів місцевого самоврядування за їх місцем проживання. Там і встановлять їм міру покарання.
Продали вночі заборонену продукцію й в магазині «Вишенька», який працює по вулиці Д. Гордіюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: