15:30, 27 Вересня 2018

У луцькій школі з’явиться оновлений спортзал. ФОТО

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління освіти Зіновія Лещенко та головний інженер управління освіти Юрій Коцур здійснили плановий огляд ремонтних робіт, що тривають у навчальних закладах нашого міста. Посадовці відвідали заклади дошкільної освіти № 12, № 21, № 36 та ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 20.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Відтак, ознайомились вони із завершеними роботами із заміни дахового перекриття у садочку № 12 та обговорили нагальні потреби закладу. Зазначають, що капітальний ремонт даху садочок отримав вперше за 60 років.

Заклад дошкільної освіти № 21 мав проблеми із трубами водопостачання та каналізаційною системою, тому сьогодні тут проходять роботи із їх заміни та ремонту.

Не забули посадовці і за дитячий садочок № 36. Цього року тут зробили вимощення, укріпили стіни та підвальні приміщення металевими конструкціями, зробили нові східці до груп закладу.

Також побували вони і в ЗЗСО № 20. Наразі тут триває капітальний ремонт спортивного залу: замінили електропостачання у відповідністю із державними нормами, готують стелю до фарбування та встановлення нових світильників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: