12:31, 18 Січня 2022

У Луцьку відкривають новий автобусний маршрут

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету розглянули питання «Про внесення змін до мережі автобусних маршрутів загального користування за маршрутами № 10, 30, 32».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, ухвалили рішення внести зміни в автобусний маршрут № 30 “с. Богушівка – с. Підгайці” й нині він називатиметься – “с. Богушівка – Київський м-н”. На маршруті працюватиме чотири одиниці транспорту. Розрахунковий інтервал руху в години “пік” 20 хвилин.

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках пролягатиме: с. Богушівка, с. Забороль, Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Дубнівська (Авторемонтна, Рівненська) (місця міжзмінного відстою у с. Богушівка та на вул. Дубнівській).

Також на автобусний маршрут № 32 “Вересневе – с. Липини” додали ще одну одиницю транспорту. Тепер на маршруті працюватиме сім одиниць.

Внесли й зміни у маршрут № 2 “Залізничний вокзал – Ківерцівська (Військовий аеродром)”. Його продовжили до військового аеродрому.

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Президента Грушевського, Винниченка, Волі, Київський майдан, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Карпенка-Карого, Конякіна, Гордіюк, Ківерцівська (місця міжзмінного відстою на вул. Ківерцівській та на Привокзальному майдані).

Ухвалили рішення про відкриття нового маршруту №2а “Залізничний вокзал – Конякіна”. Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Президента Грушевського, Василя Мойсея, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна (місце міжзмінного відстою на Привокзальному майдані).

Крім того, члени виконкому вирішили доповнити перелік зупинок міського автомобільного транспорту регулярних пасажирських перевезень зупинками “Вулиця Наливайка Переїзд” (місце розташування зупинки — вул. Наливайка, 52) та Центральний ринок” (місце розташування зупинки — вул. Глушець, парна сторона, за поворотом на вул. Замкову).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: