19:34, 05 Липня 2020

У Луцьку реконструюють складські приміщення та недобудований магазин

Будівництво планують здійснювати на вулиці Ківерцівській.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва адміністративних приміщень (реконструкція незавершеного будівництва адміністративно-складського приміщення та магазину 38 % готовності) затвердили наказом управління містобудування та архітектури Луцької міськради.

Будівництво запланували на вулиці Ківерцівській, 9д. Замовником виступає громадянка Віра Рачкова. Цільове призначення ділянки: для будівництва та обслуговування адміністративно-складського приміщення та магазину, вид використання ділянки – для будівництва адміністративних приміщень.

Гранично допустима висота будівлі – 11,6 метра. Мінімально допустимі відстані до межі червоної лінії – три метри, до існуючих будинків та запроектованих будівель та споруд – дев’ять метрів.

Серед планувальних обмежень: санітарно-захисна зона виробничо-складських об’єктів І-ІІІ класів шкідливості, частково шумова зона залізниці, ареали понаднормативного забруднення атмосферного повітря від комунально-виробничих об’єктів, підтоплені території. Охоронна зона інженерних комунікацій – газу низького тиску – два метри.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: