13:47, 08 Вересня 2019

У Луцьк приїде Наталка Могилевська

У Луцьку виступить із концертною програмою «Я покохала» Наталка Могилевська», куди ввійдуть пісні із її однойменного україномовного альбому.

Концерт відбудеться 11 жовтня у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Наталю Могилевську називають ровесницею незалежної України. Її становлення як Народної артистки, ставало міцнішим разом з нашою державою і вона, поза сумнівом, була і залишається опорою кожного, хто виріс на її піснях, хто любив під її «Лала», хто зустрічав кожну весну з її «Я весна», хто співав її колискову «До дому я» своїм маленьким дітям протягом останніх двадцяти років.

Дебютний альбом співачки у 1997 році розійшовся мільйонним накладом. З тих пір вона зайняла лідируючу позицію в Українських музичних чартах. Але продовжила кар’єру не лише як співачка, але і телеведуча, продюсер гучних проектів “Шанс”, “Фабрика зірок” і засновник продюсерського центру «Talant». Могилевська стала наставником для улюбленців сучасної естради: Віталіка Козловського, Діми Монатика, Макса Барських, «Quest Pistols», Аліси Тарабарової, Регіни Тодоренко, Володі Дантеса, Влада Дарвіна.

«У державі, напевно, немає жодної людини, яка б не знала її заслуг і, – не зміг би наспівати хоча б пару рядків з усіма улюблених пісень, які лунають з Національних свят на Майдані і головних площ кожного великого міста України», – кажуть організатори.

Повернення артистки на паркет в новому сезоні шоу «Танці з Зірками» анонсувалося каналом «1+1» як «повернення легенди». Нове танго з титулованим спортсменом з Одеси Ігорем Кузьменком стало для Могилевської початком нової історії. Вона пострункішала, змінила імідж і довела країні, що може танцювати не гірше, ніж 10 років тому. Скинувши 25 кілограм, змінивши імідж і займаючись по дванадцять годин на день бальними танцями, вона феєричною перемогла у цьому шоу.

Не так давно Могилевська голосно заявила на всю країну: «Я завелась!» Співачка не лише взялася за активну гастрольну діяльність, але й відкрила школу творчості для дітей «Talant School» в Чернівцях, Одесі, Києві та Харкові! А наразі готує новий україномовний альбом “Покохала” і нове концертне шоу з однойменною назвою.

Початок концерту – о 19:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: