23:14, 02 Грудня 2025

Трамп назвав «нелегкою ситуацією» врегулювання війни в Україні

Президент США Дональд Трамп підтвердив спрямованість своєї адміністрації на завершення війни рф проти України, підкресливши при цьому, що це – нелегка ситуація.

З такою заявою він виступив у вівторок, 2 грудня, під час засідання свого кабінету, – передає власний кореспондент “Укрінформу”.

«Ми намагаємося врегулювати це – я врегулював вісім воєн, це буде дев’ята. І наші люди зараз перебувають в росії, щоб побачити, чи зможемо ми це врегулювати. Нелегка ситуація», – зазначив Трамп.

Він знову заявив, що ця війна ніколи не сталася б, якби його обрали президентом у 2020 році.

Трамп також висловив розчарування тим, що не отримав Нобелівську премію миру за те, що «завершив» попередні вісім воєн.

«Я мав би отримувати Нобелівську премію за кожну війну, але я не хочу – я не хочу бути жадібним», – додав господар Білого дому.

Водночас він заявив, що насправді це не хвилює його так, як хвилюють люди, які втрачають життя.

«За минулий місяць (у війні рф проти України – ред.) загинуло 27 тисяч молодих людей – переважно молодих людей й переважно солдатів», – зазначив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: