19:20, 09 Серпня 2022

Понад десять авто для ЗСУ передають волинські обласні комунальні заклади

Понад десять авто для Збройних Сил України передадуть волинські обласні комунальні заклади.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у ході розгляду проєкту сесійного рішення «Про передачу транспортних засобів», — інформують на сайті Волинської обласної ради.

Так, йдеться про передачу з балансу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і фтизіопульмонологічного медцентру чотирьох санітарних автомобілів для потреб 100-тої окремої бригади територіальної оборони. Ще два авто марки “Peugeot Boxer”, 2013 року випуску з балансу волинської «екстренки» буде передано двом іншим військовим частинам.

Окрім того, обласною філармонією для потреб 6 прикордонного Волинського загону передадуть автомобіль марки ГАЗ 5312. А на баланс нацгвардійців – автобус ПАЗ 32051 від обласного еколого-натуралістичного центру.

З балансу Люблинецького ліцею та санаторію «Лісова пісня у користування Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки перейде автобус ЛАЗ 520700 та два автомобілі УАЗ.

Більшістю голосів члени профільної комісії рекомендували сесії підтримати відповідний проєкт рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: