12:18, 06 Жовтня 2019

Найвідоміший казкар України розповів у Луцьку про книги «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Знакова людина для всього літературного процесу України Іван Малкович в рамках літературного фестивалю «Фронтера» розповів про книжки видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» і зачитав власну поезію. Саме завдяки Івану Малковичу Гаррі Поттер заговорив українською, а діти відкривали і відкривають магічний світ читання.

Зустріч із відомим видавцем відбулася у Волинському обласному академічному театрі ляльок.

Директорка фестивалю «Фронтера» Ельвіра Яцута  розпочала захід. Вона розповіла про ще дитячу любов до видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та першу зустріч з Іваном Малковичем.

Іван Малкович розпочав з міжнародної політики, згадавши про останні події, пов’язані з Данією та газогоном. Потім почав розмірковувати про важливість слова в літературі.

«Поезія може сама по собі бути музичною. Чому Тичина – геній, основоположник? Він бере стару форму і наповнює її новою. Нас дуже ще хвилює містична поезія. Слово може мстити, якщо поет вжив його… А життя воно не любить, коли з нього хочуть посміятися. Коли ти великий поет і прямо звертаєшся туди, то ти це і маєш», – сказав Іван Малкович.

Іван Малкович розповів про три збірки «Улюблені вірші» для дітей, «Антологія української поезії XX століття від Тичини до Жадана» та збірка «Антологія молодої української поезії III тисячоліття» про наймолодших поетів, власне, куди й ввійшли всі ті, хто виступає цьогоріч на «Фронтері». Поет розповів, що папір, з якого надруковані книги, є найдорожчим, найкращим і називає його біблійним.

«Важливо розкидати «магнітики любові» по книгах, щоб читачам було зручно читати», – розповів Іван Малкович.

Нагадаємо, що фестиваль «Фронтера» триватиме ще сьогодні, 6 жовтня. Діє три сцени: основна, молодіжна та дитяча, на яку вхід безкоштовний. Програму можна подивитися за посиланням. Є можливість купити квиток на один день.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: