20:48, 07 листопада 2018

На Волині визначили кращий консультаційний центр

За результатами проведення огляд-конкурсу, підсумки якого підвело Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Ковельський Консультаційний центр посів перше місце у номінації «Кращий Консультаційний центр Волинської області».

Про це провідомляють на сайті рятувальників.

Комісія, до складу якої входили і працівники навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності Волинської області, розглянула, чи дотримані у Центрах рекомендації щодо технічного оснащення, зокрема: забезпечення оргтехнікою, сучасними інформаційними технологіями тощо. Консультаційний центр Ковеля відповідає усім вимогам, тож йому присвоїли перше місце.

Тут комфортні умови для відвідувачів та персоналу, у тому числі для осіб з інвалідністю, а також забезпечені усім необхідним для надання допомоги з питань діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій та консультацій щодо цивільного захисту населення телефоном або через мережу Інтернет.

Загалом за п’ять років роботи консультаційних центрів фахівці волинських підрозділів ДСНС надали 4,164 консультації населенню. За словами начальника центру забезпечення діяльності УДСНС України у Волинській області Руслана Фтемова, найчастіше громадяни звертаються з питаннями пожежної безпеки, техногенної безпеки, нормативно-технічної роботи та ліцензування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: