19:21, 28 Червня 2022

До Дня Конституції у Володимирі створили патріотичний стінопис

27 червня у Володимирі завершилась реалізація проекту у межах участі у всеукраїнській акції з малювання стінописів «Малюй з БУР», що присвячена Дню Конституції України. Завдяки спільній творчій праці працівників відділу молодіжної політики та спорту, а також волонтерів та громадських активістів на одній зі стін міського стадіону «Олімп» з’явився патріотичний малюнок з  державним гербом та написом «Україна вільна».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Акція відбулася за ініціативи та підтримки волонтерського руху Будуємо Україну Разом, працівників відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань в особі Олени Диньковської та Наталії Ярошук та громадської організації «Спортивний клуб «Атлант». Організатори висловлюють велику подяку місцевій художниці Наталії Матеуш, яка погодилася на волонтерських засадах намалювати стінопис.

«Окрема подяка за допомогу членам молодіжної ради, а саме: очільниці ради Вероніці Бормовій та Марії-Вікторії Смолярчук,  а також директорці культурно-мистецького центру Оксані Спольській. До реалізації проекту долучилась і активна молодь громади: Максим Яровик, Ігор Петрук, Анастасія Кравчук та Олександр Залуський, які допомагали з підготовкою стіни до розпису.

Окрім нашого міста до такої ж ініціативи доєднались волиняни з Нововолинська та Гаразджі, а також значна кількість міст України», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: