22:16, 20 Грудня 2021

Благодійник із Німеччини вчергове відвідав Володимир-Волинську громаду

Упродовж майже десяти років триває партнерська співпраця міста Володимира з німецьким Цвікау. У межах співпраці за цей час реалізували чимало спільних проектів. Один із головних ініціаторів міжнародного партнерства – голова благодійної асоціації “Партнерство заради України” Карл-Ернст Мюллер здійснив 45 поїздок до України, привозячи щоразу благодійну допомогу для лікарні, шкіл громади, а також для малозабезпечених жителів.  Нещодавно пан Карл вчергове відвідав Володимир-Волинську міську територіальну громаду і, як завжди, не з порожніми руками.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Цього разу завдяки асоціації “Партнерство заради України” Володимир-Волинське ТМО отримало 18 ящиків з костюмами для медичного персоналу. Привіз Карл-Ернст Мюллер і допомогу Ласківській школі та тренажер для місцевого жителя Богдана Мацьохи, який має проблеми з опорно-руховим апаратом. Відвідав пан Карл і міську раду, де зустрівся із очільником громади Ігорем Пальонкою.

Нагадаємо, що перша поїздка Карла-Ернста Мюллера на Володимирщину відбулась ще у 2005 році, коли той приїхав у село Ласків шукати могилу свого дідуся. Тоді і він гадки не мав, що окрім місця спочинку свого предка відшукає тут і справжніх друзів, які стали йому близькими та рідними. Пан Карл зазначає, що, попри поважний вік, пандемію коронавірусу та нерозуміння з боку родини, щоразу долає тисячі кілометрів через любов до України, до якої прикипів усім серцем. Він щиро вболіває за нашу державу і понад усе прагне, аби вона була сильною та незалежною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: