13:33, 20 Квітня 2021

Акції «Facebook»: як придбати з України*

Цінні папери топових компаній США цікавлять інвесторів всього світу. Вкладати кошти в акції — один із варіантів, який дозволяє заробити на заощадженнях. Стати акціонерами таких компаній, як, наприклад, «Facebook» чи «Apple», можуть і українці. Що для цього потрібно? Розповідаємо.

Як обрати акції

Інвестиційний портфель — це сукупність ваших активів, тож варто подбати про те, аби він був зібраний з урахуванням особистих цілей та стану ринку. Що це означає? У разі зниження вартості одних акцій компенсувати це може зростання інших. Якщо мета — постійний пасивний дохід, треба зосередити увагу на акціях компаній, що стабільно виплачують дивіденди або мають перспективи зростання до цікавої вам цільової ціни.

Обрати варіанти може допомогти спеціаліст з інвестицій. Такого персонального консультанта надають інвестиційні компанії. Для клієнтів «Фрідом Фінанс Україна» ця послуга є безплатною.

Здебільшого українці обирають цінні папери найбільш потужних та перспективних компаній, наприклад, з технологічного сектору США.

Наприклад, «Facebook Inc.» — корпорація, до складу якої входять одні з найпопулярніших соціальних мереж світу: «Facebook», «Instagram» та месенджер «WhatsApp». За 2020 рік, що пройшов під знаком пандемії коронавірусу, популярність сервісів значно зросла. Результати компанії за четвертий квартал 2020 року перевершили очікування аналітиків — продажі реклами зросли (а це — основна складова доходу компанії), чистий прибуток за результатами року сягнув $29 млрд (для порівняння, у 2019 році цей показник був $18 млрд).

Акції Facebook обирають як приватні особи, так і великі фонди та компанії з управління капіталом. Їхня ціна залишається доступною для дрібних інвесторів. На середину квітня 2021 року вона складає близько $303.

Навіщо потрібен брокер

Громадянину України, для того щоб придбати цінні папери зарубіжних емітентів, знадобляться послуги брокера, що має право здійснювати діяльність на закордонних біржах. Він діє за дорученням свого клієнта, суворо дотримуючись правил біржі та умов угоди. За свої послуги бере фіксовану комісію, яка має бути відома заздалегідь.

Як обрати брокера за кордоном? Звісно, простіше співпрацювати з такою компанією, що має представництво в Україні. Про торгівлю акціями на біржі докладніше можна дізнатися на https://ffin.ua/stocks. Акції холдингу «Freedom Holding Corp.», частиною якого є і «Фрідом Фінанс Україна», також торгуються на NASDAQ. Інвестиційна компанія є однією з найдосвідченіших на теренах східноєвропейського регіону та має офіси у 12 містах України.

Усе, що потрібно, аби почати інвестувати, — звернутися до одного з них особисто, онлайн або через контакт-центр, укласти договір та відкрити брокерський рахунок. З усіма формальностями допоможе особистий менеджер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: